O firmie

Założona w 1990 roku firma REAL jest liderem na rynku siedzisk publicznych wykonanych z poliuretanu. Ponad 30 lat globalnego doświadczenia znajduje odzwierciedlenie w szerokiej gamie ergonomicznych, nowoczesnych i trwałych produktów. Wysoka jakość, unikalny design, konkurencyjność i elastyczność są potwierdzone przez ponad 100 lotnisk na naszej liście referencyjnej na całym świecie.

Zaawansowane rozwiązania w zakresie siedzisk i komponentów z poliuretanu, systemów zasilania i ładowania w połączeniu z usługami logistycznymi i montażowymi tworzą unikalną i kompleksową ofertę dla lotnisk i innych przestrzeni użyteczności publicznej. Nasze odnoszące sukcesy na całym świecie linie modeli FLY produkowane zgodnie z normą ISO 9001 są w 100% polskiego pochodzenia.

Nasze usługi od A do Z

Projekt / Design / Wizualizacja

Nasi projektanci aranżują układy siedzeń w terminalach i przestrzeniach publicznych wraz z wizualizacjami i rozwiązaniami kolorystycznymi w celu jak najlepszego kompleksowego dopasowania produktów.

Produkcja

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszej fabryce w Polsce. Bezpośrednio zarządzamy i prowadzimy produkcję każdego elementu naszych systemów siedzisk. Nasze modele są w 100% polskiego pochodzenia. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie produkcji, montażu i sprzedaży.

Logistyka

Oferujemy pełną obsługę realizacji dostawy towarów obejmującą pakowanie, załadunek, transport drogowy, morski i lotniczy, odprawy celne, zarządzanie i magazynowanie aż do etapu instalacji i odbioru.

Montaż i serwis

Nasze rozwiązania "pod klucz" obejmują pełne zarządzanie dostawą, montażem zgodnie z projektem oraz serwisowaniem systemów siedzisk przez nasze wysoko wykwalifikowane zespoły techniczne.